Dla pracownika

Oferty pracy

Specjalista ds. sprzedaży B2B

Łódź Data dodania: 24.12.2018

Skontaktuj się z nami jak Ci wygodniej

Aplikuj on-line Biura rekrutacyjne

Opis stanowiska pracy

Envistar.Biz pilnie zatrudni w Łodzi dobrego handlowca B2B (praca na stanowisku „Specjalista ds. sprzedaży B2B„) nie bojącego się problematyki zasobów ludzkich (zatrudnienie zewnętrzne, praca tymczasowa, pośrednictwo pracy). Celem pracy zatrudnionej osoby będzie rozwijanie skali naszych usług dla obecnych klientów (dobra i aktywna baza firm z całej Polski), a także poszukiwanie nowych kontaktów handlowych na terenie całego kraju. Wybranej osobie zaoferujemy stabilne zatrudnienie – umowa o pracę z wynagrodzeniem 3000 zł brutto oraz atrakcyjny system prowizyjny pozwalający zarobić nawet dodatkowe do 4000 zł netto miesięcznie.

Wymagania na powyższym stanowisku pracy są następujące:

Niezbędne

 • Doświadczenie w kontaktach handlowych B2B
 • Wykształcenie wyższe, najlepiej o profilu ekonomicznym lub HR
 • Dobra obsługa komputera (Office)
 • Prawo jazdy kat B (aktywny kierowca)

Pożądane

 • Wysokie umiejętności interpersonalne, nienaganna aparycja
 • Orzeczenie o niepełnosprawności

Mile widziane

 • Znajomość j. rosyjskiego lub niemieckiego

Wybranym kandydatom zaproponujemy następujące warunki:

 • Umowa o pracę - pełny etat, pensja główna 3000 zł oraz atrakcyjny system prowizyjny
 • Samochód służbowy bez limitów, dobre wyposażenie stanowiska pracy
 • Elastyczny czas pracy, w tym praca zdalna
 • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego (przedstawiciel regionalny)

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesyłanie CV mailem na adres praca@envistar.pl lub zgłoszenie swojej kandydatury za pomocą naszego formularza rekrutacyjnego. Więcej informacji o naszej ofercie można uzyskać pod numerem telefonu 887 092 915. Rekrutacja jest prowadzona w trybie ciągłym aż do odwołania.

Envistar.biz Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami. Nadesłane oferty nie podlegają zwrotowi. Po zakończonym procesie rekrutacji są niszczone, o ile kandydat nie wyda innej dyspozycji. Kandydaci zobowiązani są zamieścić na nadsyłanych ofertach następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Envistar.biz Sp. z o.o. z siedziba w Warszawie ul. 1 Sierpnia 36B, 02-134 Warszawa, moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji.”
Envistar.biz Sp. z o.o. z siedziba w Warszawie ul. 1 Sierpnia 36B, 02-134 Warszawa, jako administrator danych osobowych, informują Pana/ Panią, iż: (1) podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu realizacji procesu rekrutacji, (2) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, (3) podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, (4) dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny dla potrzeb procesu rekrutacji. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;