Dla pracownika

Oferty pracy

Specjalista ds. rozwoju biznesu… a może wkrótce Dyrektor?

Białystok Data dodania: 27.12.2018

Skontaktuj się z nami jak Ci wygodniej

Opis stanowiska pracy

Dobra praca Białystok! Envistar.Biz pilnie zatrudni osobę, która podejmie się dla nas trudnego zadania dalszego rozwijania naszego biznesu poprzez pozyskiwanie nowych klientów oraz zapewnianie ich należytej obsługi. Nasza usługa to outsourcing pracowników, bardzo chętnie korzystają z niej sieci handlu detalicznego, hotele oraz duże zakłady produkcyjne. Z wybraną osobą chcielibyśmy rozpocząć współpracę od stanowiska „Specjalista ds. rozwoju biznesu„, ale to tylko początek. Gdy tylko zaczniemy osiągać wspólnie pierwsze sukcesy, szybko zaproponujemy Tobie awans na stanowisko kierownicze, nawet do rangi Dyrektora Handlowego całej naszej Grupy. Wszystko tak na prawdę w Twoich rękach. Nasza propozycja na start to pensja zasadnicza na poziomie 3000 zł (umowa o pracę) oraz bardzo atrakcyjny system prowizyjny, pozwalający dość łatwo osiągać dodatkowe dochody na poziomie 4000-5000 zł miesięcznie. Do tego praca mobilna (bez obowiązku stawiennictwa w biurze), dobre wyposażenie osobiste: najlepszy samochód świata, tj. służbowy, komputer, itd. Wprawdzie nominalnie to stanowisko jest przyporządkowane do naszego oddziału podlaskiego, jednakże nie ma tu żadnych ograniczeń terytorialnych. Cała Polska stoi przed Tobą otworem, a jeśli masz pomysł na eksport naszych pracowników (delegowanie zagraniczne)… też nie zaprotestujemy.

Wymagania na powyższym stanowisku pracy są następujące:

Niezbędne

  • Doświadczenie w kontaktach handlowych B2B
  • Wykształcenie wyższe, najlepiej o profilu ekonomicznym lub HR
  • Dobra obsługa komputera (Office)
  • Prawo jazdy kat B (aktywny kierowca)

Pożądane

  • Wysokie umiejętności interpersonalne, nienaganna aparycja
  • Orzeczenie o niepełnosprawności

Mile widziane

  • Znajomość j. rosyjskiego lub niemieckiego

Wybranym kandydatom zaproponujemy następujące warunki:

  • Umowa o pracę - pełny etat, pensja główna 3000 zł oraz atrakcyjny system prowizyjny
  • Samochód służbowy bez limitów, dobre wyposażenie stanowiska pracy
  • Elastyczny czas pracy, w tym praca zdalna
  • Szybki awans i rozwój zawodowy (w tym szkolenia)

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesyłanie CV mailem na adres praca@envistar.pl lub zgłoszenie swojej kandydatury za pomocą naszego formularza rekrutacyjnego. Więcej informacji o naszej ofercie można uzyskać pod numerem telefonu 887 092 991. Rekrutacja jest prowadzona w trybie ciągłym aż do odwołania.

Envistar.biz Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami. Nadesłane oferty nie podlegają zwrotowi. Po zakończonym procesie rekrutacji są niszczone, o ile kandydat nie wyda innej dyspozycji. Kandydaci zobowiązani są zamieścić na nadsyłanych ofertach następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Envistar.biz Sp. z o.o. z siedziba w Warszawie ul. 1 Sierpnia 36B, 02-134 Warszawa, moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji.”
Envistar.biz Sp. z o.o. z siedziba w Warszawie ul. 1 Sierpnia 36B, 02-134 Warszawa, jako administrator danych osobowych, informują Pana/ Panią, iż: (1) podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu realizacji procesu rekrutacji, (2) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, (3) podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, (4) dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny dla potrzeb procesu rekrutacji. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
dobra praca Białystok