Dla pracownika

Oferty pracy

Specjalista w Dziale Kadr

Łódź 1911ZLD02 Data dodania: 22.11.2019

Skontaktuj się z nami jak Ci wygodniej

Opis stanowiska pracy

Envistar.Biz w związku z realizacją nowych dużych kontraktów outsourcingowych poszukuje pilnie osoby zainteresowanej zatrudnieniem jako Specjalista w Dziale Kadr w m. Łódź. Zakres obowiązków na tym stanowisku to typowe zadania realizowane przez dział kadr: administrowanie dokumentacją pracowniczą (etat, zlecenie), naliczanie płac, rozliczenia ZUS i podatkowe pracowników, sporządzanie zaświadczeń i dokumentów kadrowych oraz bieżące kontakty robocze z urzędami.  Od zatrudnionej osoby wymagamy udokumentowanego doświadczenia i kwalifikacji merytorycznych niezbędnych do pracy na ww. stanowisku oraz dobrej obsługi komputera (środowisko Comarch Optima). Mile widziana osoba z niepełnosprawnością.

Wymagania na powyższym stanowisku pracy są następujące:

Niezbędne

  • Wykształcenie wyższe związane z zasobami ludzkimi
  • Dobra obsługa komputera (Comarch Optima)

Pożądane

  • Orzeczenie o niepełnosprawności

Mile widziane

  • Doświadczenie w zakresie obsługi kadrowej osób z niepełnosprawnością

Wybranym kandydatom zaproponujemy następujące warunki:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełny etat)
  • Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji, do 4500 zł brutto
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego (szkolenia)
  • Bardzo dobre biurowe warunki pracy i zaplecze socjalne.

Osoby zainteresowane pracą na powyższym stanowisku prosimy o przesyłanie ofert na adres praca@envistar.pl lub za pośrednictwem niniejszego serwisu internetowego. Dodatkowe informacje o ofercie można również uzyskać pod numerem 535 792 999. Rekrutacja jest prowadzona do momentu znalezienia kandydata spełniającego nasze oczekiwania.

Envistar.biz Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami. Nadesłane oferty nie podlegają zwrotowi. Po zakończonym procesie rekrutacji są niszczone, o ile kandydat nie wyda innej dyspozycji. Kandydaci zobowiązani są zamieścić na nadsyłanych ofertach następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Envistar.biz Sp. z o.o. z siedziba w Warszawie ul. 1 Sierpnia 36B, 02-134 Warszawa, moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji.”
Envistar.biz Sp. z o.o. z siedziba w Warszawie ul. 1 Sierpnia 36B, 02-134 Warszawa, jako administrator danych osobowych, informują Pana/ Panią, iż: (1) podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu realizacji procesu rekrutacji, (2) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, (3) podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, (4) dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny dla potrzeb procesu rekrutacji. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;