Dla pracownika

Oferty pracy

Specjalista ds. kadr i płac

Oferta archiwalna
Łódź Data dodania: 18.01.2019

Skontaktuj się z nami jak Ci wygodniej

Opis stanowiska pracy

Specjalista ds. kadr i płac w Łodzi pilnie poszukiwany! W związku z realizacją nowego projektu outsourcingowego Envistar.Biz poszukuje osoby gotowej dołączyć do naszego zespołu kadrowego w charakterze specjalisty ds. kadr i płac. Zadania na tym stanowisku będą obejmowały kompleksową obsługę spraw kadrowych i płacowych kontraktu (w tym umów cywilnoprawnych): prowadzenie akt osobowych, ewidencji czasu pracy, naliczanie płac czy prowadzenie rozliczenia ZUS/US.  Pracujemy na oprogramowaniu Comarch Optima i jego znajomość jest bardzo pożądana. Niniejsza oferta pracy jest skierowana przede wszystkim do osób z orzeczeniem o niepełnosprawności. Co możesz zyskać pracując dla nas? Stabilizację (etat), dobre wynagrodzenie zależne od Twoich kompetencji  (od 4000 zł w górę), możliwość dalszego rozwoju zawodowego (szkolenia)… i nie będziesz narzekać na nudę 😉

Wymagania na powyższym stanowisku pracy są następujące:

Niezbędne

  • Udokumentowana wiedza i doświadczenie wymagane na stanowisku specjalisty ds. kadr i płac
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane o profilu związanym z HR

Pożądane

  • Dobra obsługa komputerów, w tym obsługa Comarch Optima
  • Orzeczenie o niepełnosprawności

Mile widziane

  • Bardzo dobra organizacja pracy i skrupulatność

Wybranym kandydatom zaproponujemy następujące warunki:

  • Stała współpraca na podstawie umowy o pracę (pełny etat)
  • Dobre wynagrodzenie zależne od kwalifikacji i doświadczenia zawodowego (od 4000 zł w górę)
  • Wsparcie w rozwoju zawodowym (szkolenia, dofinansowanie do studiów)

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie ofert na adres praca@envistar.pl lub za pośrednictwem naszego formularza aplikacyjnego. Dodatkowych informacji o naszej propozycji można uzyskać pod numerem telefonu 535 792 999. Rekrutacja jest prowadzona w trybie ciągłym aż do odwołania.

Envistar.biz Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami. Nadesłane oferty nie podlegają zwrotowi. Po zakończonym procesie rekrutacji są niszczone, o ile kandydat nie wyda innej dyspozycji. Kandydaci zobowiązani są zamieścić na nadsyłanych ofertach następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Envistar.biz Sp. z o.o. z siedziba w Warszawie ul. 1 Sierpnia 36B, 02-134 Warszawa, moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji.”
Envistar.biz Sp. z o.o. z siedziba w Warszawie ul. 1 Sierpnia 36B, 02-134 Warszawa, jako administrator danych osobowych, informują Pana/ Panią, iż: (1) podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu realizacji procesu rekrutacji, (2) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, (3) podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, (4) dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny dla potrzeb procesu rekrutacji. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;