Dla pracownika

Oferty pracy

Radca Prawny

Oferta archiwalna
Warszawa Data dodania: 24.08.2018

Skontaktuj się z nami jak Ci wygodniej

Opis stanowiska pracy

Radca Prawny poszukiwany

Envistar.Biz zamierza w najbliższym czasie utworzyć stanowisko etatowego Radcy Prawnego Spółki. Zapraszamy w związku z tym do składania ofert osoby posiadające tytuł radcy prawnego, gotowe podjąć się kompleksowej obsługi prawnej naszej firmy, w tym reprezentowania Spółki w postępowaniach sądowych i administracyjnych. Na wybranego kandydata czeka sporo ciekawych wyzwań zawodowych dotyczących głównie postępowań administracyjnych, prawa pracy oraz spraw gospodarczych. W sposób szczególny będziemy zainteresowani osobami, które osiągnęły sukces w przynajmniej jednym z nast. obszarów: prowadzenie spraw przed sądami administracyjnymi, regulacje prawne w zakresie zatrudniania osób niepełnosprawnych, egzekucja należności handlowych.

Wybrana osoba może liczyć na zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełny etat) z wynagrodzeniem uzależnionym od posiadanych kompetencji, z przedziału od 6000 zł brutto do 8000 zł brutto. Może też liczyć na elastyczny czas pracy, w tym na możliwość częściowego świadczenia pracy w trybie zdalnym. Nie jesteśmy zainteresowani ofertami usług kancelarii radców prawnych itp.

Wymagania na powyższym stanowisku pracy są następujące:

Niezbędne

  • Wykształcenie wyższe prawnicze - tytuł radcy prawnego
  • Udokumentowana specjalizacja w przynajmniej jednym z obszarów: prawo administracyjne, prawo pracy, prawo gospodarcze
  • Umiejętność pracy zdalnej z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań informatycznych (dobra obsługa komputera)

Pożądane

  • Mobilność - gotowość do prowadzenia spraw na terenie całej RP

Mile widziane

  • Orzeczenie o niepełnosprawności
  • Doświadczenie w jednym z obszarów: zatrudnianie obcokrajowców, prowadzenie spraw przed sądami administracyjnymi, zatrudnianie pracowników niepełnosprawnych, egzekucja należności handlowych

Wybranym kandydatom zaproponujemy następujące warunki:

  • Długoterminowa współpraca w oparciu o umowę o pracę (pełny etat)
  • Wynagrodzenie uzależnione od profilu kandydata - od 6000 do 8000 zł brutto
  • Elastyczna współpraca, w tym częściowa możliwość pracy zdalnej
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego wraz z naszą grupą, w tym promocja na bardziej eksponowane stanowiska w ramach firmy

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie pisemnych ofert zawierających profil zawodowy kandydata na adres praca@envistar.pl, lub za pomocą formularza rekrutacyjnego dostępnego na naszej stronie. Dodatkowe informacje o ofercie można też uzyskać pod numerem telefonu 22 629 65 19. Niniejsza oferta jest ważna do czasu zatrudnienia osoby spełniającej nasze oczekiwania.

Envistar.biz Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami. Nadesłane oferty nie podlegają zwrotowi. Po zakończonym procesie rekrutacji są niszczone, o ile kandydat nie wyda innej dyspozycji. Kandydaci zobowiązani są zamieścić na nadsyłanych ofertach następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Envistar.biz Sp. z o.o. z siedziba w Warszawie ul. 1 Sierpnia 36B, 02-134 Warszawa, moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji.”
Envistar.biz Sp. z o.o. z siedziba w Warszawie ul. 1 Sierpnia 36B, 02-134 Warszawa, jako administrator danych osobowych, informują Pana/ Panią, iż: (1) podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu realizacji procesu rekrutacji, (2) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, (3) podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, (4) dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny dla potrzeb procesu rekrutacji. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;