Dla pracownika

Oferty pracy

Psycholog

Łódź 2004ZLD02 Data dodania: 04.04.2020

Skontaktuj się z nami jak Ci wygodniej

Aplikuj on-line Biura rekrutacyjne

Opis stanowiska pracy

Dobra praca Łódź! Envistar.Biz poszukuje na zlecenie partnera biznesowego (fundacji zajmującej się rehabilitacją zawodową i społeczną osób z niepełnosprawnościami) osoby gotowej podjąć pracę jako zakładowy psycholog. Miejsce pracy: Łódź. Praca etatowa w wymiarze 0.75 etatu (6 godzin dziennie), elastyczny grafik pracy. Wynagrodzenie do 3000 zł brutto. Zadania na tym stanowisku obejmują udzielanie bieżącego wsparcia psychologicznego pracownikom zakładu – głównie osobom z ciężkimi niepełnosprawnościami, w tym intelektualnymi. Ponadto zadaniem tej osoby będzie sporządzanie dokumentacji dotyczącej udzielanego wsparcia (raporty, programy rehabilitacyjne). Praca dostępna jest od 1 maja 2020 roku. Mile widzianie kandydaci będący osobami z niepełnosprawnościami.

Wymagania na powyższym stanowisku pracy są następujące:

Niezbędne

  • Wykształcenie kierunkowe i uprawnienia do wykonywania pracy jako psycholog
  • Dobra obsługa komputera (pakiet MS Office)

Pożądane

  • Doświadczenie w pracy z osobami poważnie niepełnosprawnymi

Mile widziane

  • Orzeczenie o niepełnosprawności

Wybranym kandydatom zaproponujemy następujące warunki:

  • Umowa o pracę, 0.75 etatu, pensja do 3000 zł brutto (możliwość uzyskania dodatkowych zleceń wyjazdowych z innych projektów)
  • Bardzo dobre warunki pracy i świetnie zorganizowane stanowisko pracy
  • Szansa na dalszy rozwój zawodowy (dofinansowanie do szkoleń i studiów podyplomowych)

Osoby zainteresowane pracą na powyższym stanowisku prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem +48 887 092 915, lub przesłanie swojego CV do nas za pośrednictwem naszej strony internetowej. Rekrutacja jest prowadzona w trybie ciągłym aż do odwołania.

Envistar.biz Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami. Nadesłane oferty nie podlegają zwrotowi. Po zakończonym procesie rekrutacji są niszczone, o ile kandydat nie wyda innej dyspozycji. Kandydaci zobowiązani są zamieścić na nadsyłanych ofertach następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Envistar.biz Sp. z o.o. z siedziba w Warszawie ul. 1 Sierpnia 36B, 02-134 Warszawa, moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji.”
Envistar.biz Sp. z o.o. z siedziba w Warszawie ul. 1 Sierpnia 36B, 02-134 Warszawa, jako administrator danych osobowych, informują Pana/ Panią, iż: (1) podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu realizacji procesu rekrutacji, (2) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, (3) podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, (4) dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny dla potrzeb procesu rekrutacji. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
praca psycholog łódź