Dla pracownika

Oferty pracy

Przedstawiciel Regionalny – Pomorze Zachodnie

Oferta archiwalna
Koszalin Data dodania: 16.09.2018

Skontaktuj się z nami jak Ci wygodniej

Aplikuj on-line Biura rekrutacyjne

Opis stanowiska pracy

Envistar.Biz planuje w najbliższym czasie utworzyć swój nowy oddział obsługujący obszar Pomorza Zachodniego. Poszukujemy w związku z tym osoby zainteresowanej zatrudnieniem jako Przedstawiciel Regionalny. Zadaniem wybranej osoby będzie nawiązanie kontaktu roboczego z lokalnymi oddziałami naszych klientów i rozpoczęcie świadczenia dla nich usług rekrutacyjnych i zatrudnieniowych. Osoba ta powinna także aktywnie poszukiwać potencjalnych nowych kontraktów dla naszej firmy. Wybranej osobie zaproponujemy dobrze wyposażone stanowisko pracy w dogodnej dla niej lokalizacji (najlepiej m. Koszalin) oraz dobre warunki finansowe współpracy (wynagrodzenie rzędu 4000-5000 zł netto / mc i możliwość dalszego jego wzrostu).

Wymagania na powyższym stanowisku pracy są następujące:

Niezbędne

 • Wykształcenie wyższe
 • Doświadczenie zawodowe w obszarze zasobów ludzkich lub handlu
 • Doskonała prezencja, wysoka kultura osobista, dobra komunikatywność
 • Znajomość obsługi aplikacji biurowych MS Office
 • Prawo jazdy kat. B (aktywny kierowca) i gotowość do częstych podróży służbowych

Pożądane

 • Orzeczenie o niepełnosprawności

Mile widziane

 • Znajomość j. rosyjskiego
 • Doświadczenie zawodowe w obszarze rekrutacji

Wybranym kandydatom zaproponujemy następujące warunki:

 • Długoterminowa współpraca z szansą na szybki rozwój zawodowy i awans
 • Umowa o pracę oraz atrakcyjny finansowy system motywacyjny
 • Zarobki uzależnione od wyników pracy, rzędu 4000-5000 zł netto/m i więcej
 • Dobrze wyposażone stanowisko pracy (samochód, komputer, itp.)

Osoby zainteresowane niniejszą ofertą pracy prosimy o składanie ofert (życiorys) drogą elektroniczną na adres praca@envistar.pl lub za pośrednictwem niniejszej strony internetowej. Dodatkowe informacje o ofercie można też uzyskać pod numerem telefonu 531 092 995. Rekrutacja jest prowadzona w trybie ciągłym aż do odwołania.

Envistar.biz Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami. Nadesłane oferty nie podlegają zwrotowi. Po zakończonym procesie rekrutacji są niszczone, o ile kandydat nie wyda innej dyspozycji. Kandydaci zobowiązani są zamieścić na nadsyłanych ofertach następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Envistar.biz Sp. z o.o. z siedziba w Warszawie ul. 1 Sierpnia 36B, 02-134 Warszawa, moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji.”
Envistar.biz Sp. z o.o. z siedziba w Warszawie ul. 1 Sierpnia 36B, 02-134 Warszawa, jako administrator danych osobowych, informują Pana/ Panią, iż: (1) podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu realizacji procesu rekrutacji, (2) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, (3) podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, (4) dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny dla potrzeb procesu rekrutacji. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
rekrutacja