Dla pracownika

Oferty pracy

Pracownik magazynu

Piaseczno 1911WAR01 Data dodania: 23.11.2019

Skontaktuj się z nami jak Ci wygodniej

Opis stanowiska pracy

Envistar.Biz poszukuje osoby zainteresowanej zatrudnieniem jako pracownik magazynu w m. Piaseczno k/Warszawy. Zadania na tym stanowisku obejmują kompletację zamówień składanych przez klientów oraz przygotowanie ich do wysyłki pocztowej. Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia ze stawką godzinową 13,00 zł na rękę (od stycznia 2020 roku podwyżka). Osobom przyjezdnym zapewniamy bezpłatne zakwaterowanie w dogodnej lokalizacji. Oferta polecana dla pracowników z Ukrainy (wymagana podstawowa znajomość j. polskiego). Miesięczny limit godzin – przynajmniej 200.

Wymagania na powyższym stanowisku pracy są następujące:

Niezbędne

  • Sprawność fizyczna niezbędna do pracy stojącej i przenoszenia ciężarów do 15kg
  • Od pracowników z Ukrainy wymagamy podstawowej znajomości j. polskiego (czytanie etykiet)

Pożądane

  • Mile widziane osoby niepełnosprawne (etat, stałe wynagrodzenie)

Wybranym kandydatom zaproponujemy następujące warunki:

  • Stałe długoterminowe zatrudnienie
  • Umowa zlecenie ze stawką 13,00 zł netto (osoby niepełnosprawne - etat)
  • Bezpłatne zakwaterowanie blisko miejsca pracy
  • Dla obcokrajowców - darmowa długoterminowa wiza i pozwolenie na pracę

Osoby zainteresowane pracą na tym stanowisku prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem +48 887 092 100. Rekrutacja jest prowadzona w trybie ciągłym aż do odwołania.

Envistar.biz Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami. Nadesłane oferty nie podlegają zwrotowi. Po zakończonym procesie rekrutacji są niszczone, o ile kandydat nie wyda innej dyspozycji. Kandydaci zobowiązani są zamieścić na nadsyłanych ofertach następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Envistar.biz Sp. z o.o. z siedziba w Warszawie ul. 1 Sierpnia 36B, 02-134 Warszawa, moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji.”
Envistar.biz Sp. z o.o. z siedziba w Warszawie ul. 1 Sierpnia 36B, 02-134 Warszawa, jako administrator danych osobowych, informują Pana/ Panią, iż: (1) podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu realizacji procesu rekrutacji, (2) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, (3) podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, (4) dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny dla potrzeb procesu rekrutacji. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
Dobra Praca Piaseczno