Dla pracownika

Oferty pracy

Pracownik gospodarczy

Łódź 1911ZLD01 Data dodania: 22.11.2019

Skontaktuj się z nami jak Ci wygodniej

Opis stanowiska pracy

Envistar.Biz poszukuje osób zainteresowanych podjęciem stałego zatrudnienia jako Pracowanik Gospodarczy na terenie dużego zakładu produkcyjnego w m. Łódź. Jest to prosta i lekka praca fizyczna w trybie wielozmianowym, polegająca na obsłudze nieskomplikowanych maszyn produkcyjnych oraz utrzymaniu czystości na stanowisku pracy. Proponowane wynagrodzenie to 2600 zł brutto oraz premia motywacyjna 300 zł.

Wymagania na powyższym stanowisku pracy są następujące:

Niezbędne

  • Sprawność fizyczna umożliwiająca lekką stojącą pracę fizyczną
  • Rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań

Pożądane

  • Orzeczenie o niepełnosprawności

Wybranym kandydatom zaproponujemy następujące warunki:

  • Długoterminowa umowa o pracę
  • Wynagrodzenie do 2900 zł brutto
  • Dostęp do wysokiej jakości zaplecza socjalnego

Osoby zainteresowane pracą na powyższym stanowisku prosimy o kontakt pod numerem 887 092 127 lub przesłanie oferty pracy za pośrednictwem naszej strony internetowej. Rekrutacja jest prowadzona w trybie ciągłym aż do odwołania.

Envistar.biz Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami. Nadesłane oferty nie podlegają zwrotowi. Po zakończonym procesie rekrutacji są niszczone, o ile kandydat nie wyda innej dyspozycji. Kandydaci zobowiązani są zamieścić na nadsyłanych ofertach następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Envistar.biz Sp. z o.o. z siedziba w Warszawie ul. 1 Sierpnia 36B, 02-134 Warszawa, moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji.”
Envistar.biz Sp. z o.o. z siedziba w Warszawie ul. 1 Sierpnia 36B, 02-134 Warszawa, jako administrator danych osobowych, informują Pana/ Panią, iż: (1) podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu realizacji procesu rekrutacji, (2) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, (3) podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, (4) dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny dla potrzeb procesu rekrutacji. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
dobra praca