Dla pracownika

Oferty pracy

Pracownik administracyjny

Oferta archiwalna
Warszawa Data dodania: 31.12.2018

Skontaktuj się z nami jak Ci wygodniej

Opis stanowiska pracy

Envistar.Biz ogłasza rekrutację na stanowisko pracy „pracownik administracyjny” w Warszawie (Ochota). Zatrudniona osoba będzie przede wszystkim zapewniała wsparcie zespołowi rekruterów naszego warszawskiego oddziału (obsługa korespondencji i przepływu dokumentów, wstępny kontakt z kandydatami do pracy, załatwianie spraw urzędowych), a także będzie wykonywać typowe czynności związane z administrowaniem biurem. To świetna oferta pracy dla osób rozpoczynających karierę zawodową lub osób studiujących. Zachęcamy do składania ofert!

Wymagania na powyższym stanowisku pracy są następujące:

Niezbędne

  • wykształcenie wyższe lub osoba studiująca
  • dobra znajomość programów biurowych (MS Office)
  • prawo jazdy kat. B (aktywny kierowca)
  • Miłe usposobienie, dobra komunikatywność

Pożądane

  • orzeczenie o niepełnosprawności

Mile widziane

  • znajomość j. rosyjskiego lub niemieckiego
  • zainteresowanie rozwojem zawodowym w obszarze zasobów ludzkich

Wybranym kandydatom zaproponujemy następujące warunki:

  • Umowa o pracę (pełny etat) z wynagrodzeniem bazowym 2700 zł brutto
  • wsparcie dla rozwoju zawodowego (szkolenia) i możliwość szybkiego awansu

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesyłanie CV mailem na adres praca@envistar.pl lub zgłoszenie swojej kandydatury za pomocą naszego formularza rekrutacyjnego. Więcej informacji o naszej ofercie można uzyskać pod numerem telefonu 887 092 996. Rekrutacja jest prowadzona w trybie ciągłym aż do odwołania.

Envistar.biz Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami. Nadesłane oferty nie podlegają zwrotowi. Po zakończonym procesie rekrutacji są niszczone, o ile kandydat nie wyda innej dyspozycji. Kandydaci zobowiązani są zamieścić na nadsyłanych ofertach następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Envistar.biz Sp. z o.o. z siedziba w Warszawie ul. 1 Sierpnia 36B, 02-134 Warszawa, moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji.”
Envistar.biz Sp. z o.o. z siedziba w Warszawie ul. 1 Sierpnia 36B, 02-134 Warszawa, jako administrator danych osobowych, informują Pana/ Panią, iż: (1) podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu realizacji procesu rekrutacji, (2) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, (3) podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, (4) dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny dla potrzeb procesu rekrutacji. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;