Dla pracownika

Oferty pracy

Pracownik administracyjny

Oferta archiwalna
Łomża Data dodania: 05.11.2018

Skontaktuj się z nami jak Ci wygodniej

Aplikuj on-line Biura rekrutacyjne

Opis stanowiska pracy

Envistar.Biz poszukuje osób zainteresownaych zatrudnieniem jako pracownik administracyjny na terenie miasta Łomża. Zadania na tym stanowisku obejmują prowadzenie bieżącej obsługi administracyjnej zakładu tekstylnego: korespondencja, wprowadzanie danych do systemów IT, załatwianie spraw urzędowych, obsługa linii telefonicznej i klientów.  Zatrudniona osoba może liczyć na umowę o pracę, stałe zatrudnienie oraz pakiet socjalny. Oferta jest skierowana wyłącznie do osób posiadających umiarkowany lub znaczny stopień niepełnosprawności.

Wymagania na powyższym stanowisku pracy są następujące:

Niezbędne

  • orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym lub znacznym
  • wykształcenie przynajmniej średnie ogólne
  • Dobra znajomość obsługi aplikacji biurowych IT (MS Office, internet)

Pożądane

  • Doświadczenie zawodowe na podobym stanowisku

Mile widziane

  • Znajomość j. rosyjskiego

Wybranym kandydatom zaproponujemy następujące warunki:

  • Umowa o pracę - pełny etat - wynagrodzenie 2300 zł brutto
  • Dodatki motywacyjne i pakiet socjalny
  • Możliwość dalszego podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Osoby zainteresowane niniejszą ofertą pracy prosimy o składanie ofert (życiorys) drogą elektroniczną na adres praca@envistar.pl lub za pośrednictwem niniejszej strony internetowej. Dodatkowe informacje o ofercie można też uzyskać pod numerem telefonu 887 092 991. Rekrutacja jest prowadzona w trybie ciągłym aż do odwołania.

Envistar.biz Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami. Nadesłane oferty nie podlegają zwrotowi. Po zakończonym procesie rekrutacji są niszczone, o ile kandydat nie wyda innej dyspozycji. Kandydaci zobowiązani są zamieścić na nadsyłanych ofertach następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Envistar.biz Sp. z o.o. z siedziba w Warszawie ul. 1 Sierpnia 36B, 02-134 Warszawa, moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji.”
Envistar.biz Sp. z o.o. z siedziba w Warszawie ul. 1 Sierpnia 36B, 02-134 Warszawa, jako administrator danych osobowych, informują Pana/ Panią, iż: (1) podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu realizacji procesu rekrutacji, (2) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, (3) podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, (4) dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny dla potrzeb procesu rekrutacji. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
Dobra praca Asystent-Informatyk