Dla pracownika

Oferty pracy

Operator podnośnika widłowego

Pruszków 2004IP01 Data dodania: 27.04.2020

Skontaktuj się z nami jak Ci wygodniej

Opis stanowiska pracy

Jest praca od zaraz! Envistar.Biz pilnie zatrudni osoby do pracy w m. Pruszków k. Warszawy jako Magazynier – Operator Podnośnika Widłowego. Praca na podstawie umowy zlecenia z atrakcyjną stawką godzinową (negocjuj z nami!). Zatrudnione osoby będą miały za zadanie zapewnić wewnętrzną logistykę produktów w ramach magazynu handlowego, a także realizować zamówienia składane przez klientów firmy. Jedyny wymóg stawiany przez nas kandydatom to uprawnienia i doświadczenie w kierowaniu podnośnikiem widłowym.

Osoby zainteresowane tą ofertą prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem +48 887 092 996 lub o przesłanie zgłoszenia do pracy za pomocą formularza dostępnego na naszej stronie internetowej. Rekrutacja jest prowadzona w trybie ciągłym aż do odwołania.

Envistar.biz Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami. Nadesłane oferty nie podlegają zwrotowi. Po zakończonym procesie rekrutacji są niszczone, o ile kandydat nie wyda innej dyspozycji. Kandydaci zobowiązani są zamieścić na nadsyłanych ofertach następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Envistar.biz Sp. z o.o. z siedziba w Warszawie ul. 1 Sierpnia 36B, 02-134 Warszawa, moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji.”
Envistar.biz Sp. z o.o. z siedziba w Warszawie ul. 1 Sierpnia 36B, 02-134 Warszawa, jako administrator danych osobowych, informują Pana/ Panią, iż: (1) podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu realizacji procesu rekrutacji, (2) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, (3) podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, (4) dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny dla potrzeb procesu rekrutacji. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;