Dla pracownika

Oferty pracy

Operator podnośnika widłowego

Łódź 2004ZLD01 Data dodania: 04.04.2020

Skontaktuj się z nami jak Ci wygodniej

Aplikuj on-line Biura rekrutacyjne

Opis stanowiska pracy

Dobra praca Łódź! Envistar.Biz pilnie zatrudni do naszego projektu BPO w m. Łódź pracownika na stanowisko operator podnośnika widłowego. Zadania zatrudnionej osoby będą polegały na bieżącej realizacji dostaw materiałów do produkcji w dużym zakładzie tekstylnym. Praca w systemie dwuzmianowym. Od kandydatów wymagamy uprawnień do kierowania podnośnikami widłowymi. Proponowane wynagrodzenie to 3100 złotych brutto. Umowa o pracę, pełny etat.

Wymagania na powyższym stanowisku pracy są następujące:

Niezbędne

  • Uprawnienia na podnośnik widłowy

Pożądane

  • Orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym

Mile widziane

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

Wybranym kandydatom zaproponujemy następujące warunki:

  • Umowa o pracę, system dwuzmianowy
  • Wynagrodzenie 3100 zł brutto, stabilne zatrudnienie

Osoby zainteresowane pracą dla nas prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem +48 887 092 915 lub o przesłanie swojego zgłoszenia rekrutacyjnego za pośrednictwem naszej strony internetowej. Nabór będzie prowadzony aż do znalezienia satysfakcjonujących nas kandydatów do pracy.

Envistar.biz Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami. Nadesłane oferty nie podlegają zwrotowi. Po zakończonym procesie rekrutacji są niszczone, o ile kandydat nie wyda innej dyspozycji. Kandydaci zobowiązani są zamieścić na nadsyłanych ofertach następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Envistar.biz Sp. z o.o. z siedziba w Warszawie ul. 1 Sierpnia 36B, 02-134 Warszawa, moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji.”
Envistar.biz Sp. z o.o. z siedziba w Warszawie ul. 1 Sierpnia 36B, 02-134 Warszawa, jako administrator danych osobowych, informują Pana/ Panią, iż: (1) podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu realizacji procesu rekrutacji, (2) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, (3) podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, (4) dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny dla potrzeb procesu rekrutacji. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
zatrudnienie zewnętrzne