Dla pracownika

Oferty pracy

Specjalista ds. rekrutacji

Oferta archiwalna
Trójmiasto Data dodania: 25.01.2019

Skontaktuj się z nami jak Ci wygodniej

Aplikuj on-line Biura rekrutacyjne

Opis stanowiska pracy

Praca Rekrutacja – można dobrze zarobić!

Envistar.Biz ma wolne stanowisko pracy „Specjalista ds. rekrutacji” na obszar Pomorze (dostępne lokalizacje: Trójmiasto, Koszalin). Wybranej osobie postawimy zadanie pozyskiwania pracowników dla naszej firmy do obsługi kontraktów z terenu całego Pomorza. Branże HoReCa oraz handel detaliczny. W zamian za dobrą pracę oferujemy stabilną współpracę (pełny etat) z wynagrodzeniem podstawowym 3000 zł miesięcznie oraz atrakcyjnym systemem prowizyjnym (możliwe łączne zarobki rzędu 7000 zł). Jest też spora szansa na awans na stanowisko kierownicze.

 

Wymagania na powyższym stanowisku pracy są następujące:

Niezbędne

  • Doświadczenie zawodowe w handlu, rekrutacji lub w dziale HR
  • Aktywny kierowca (kat. B)
  • Dobra obsługa pakietu Office

Pożądane

  • Orzeczenie o niepełnosprawności

Mile widziane

  • Wyższe wykształcenie
  • Znajomość j. rosyjskiego lub angielskiego

Wybranym kandydatom zaproponujemy następujące warunki:

  • Stabilne zatrudnienie na umowie o pracę (pełny etat), zarobki nawet do 7000 zł
  • Szansa na dalszy rozwój zawodowy i awans na stanowisko kierownicze
  • Dobre warunki pracy, w tym elastyczny czas pracy

Osoby zainteresowane pracą dla nas prosimy o nadsyłanie swoich ofert pracy za pośrednictwem naszego formularza aplikacyjnego lub pocztą na adres praca@envistar.pl. Dodatkowe informacje o ofercie można uzyskać pod numerem telefonu +48 887 092 915. Rekrutacja jest prowadzona w trybie ciągłym aż do odwołania.

Envistar.biz Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami. Nadesłane oferty nie podlegają zwrotowi. Po zakończonym procesie rekrutacji są niszczone, o ile kandydat nie wyda innej dyspozycji. Kandydaci zobowiązani są zamieścić na nadsyłanych ofertach następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Envistar.biz Sp. z o.o. z siedziba w Warszawie ul. 1 Sierpnia 36B, 02-134 Warszawa, moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji.”
Envistar.biz Sp. z o.o. z siedziba w Warszawie ul. 1 Sierpnia 36B, 02-134 Warszawa, jako administrator danych osobowych, informują Pana/ Panią, iż: (1) podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu realizacji procesu rekrutacji, (2) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, (3) podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, (4) dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny dla potrzeb procesu rekrutacji. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
przedstawiciel regionalny