Dla pracownika

Oferty pracy

Personel hotelu – pomoc kuchenna

Polska Data dodania: 30.01.2019

Skontaktuj się z nami jak Ci wygodniej

Opis stanowiska pracy

Dobra praca pomoc kuchenna!

Envistar.Biz rozpocznie wkrótce obsługę dużej sieci hoteli  klasy premium. Poszukujemy w związku z tym osób zainteresowanych zatrudnieniem jako personel pomocniczy w kuchni. Zatrudnione osoby będą miały za zadanie wspierać kucharzy w przygotowywaniu potraw, a także dbać o gospodarkę magazynową kuchni i porządek w miejscu pracy. Miejsca pracy: Warszawa, Kazimierz n/Wisłą, Wrocław, Kraków. Nasza oferta jest dostępna także dla pracowników z Ukrainy (wymagana komunikatywna znajomość j. polskiego).

Wymagania na powyższym stanowisku pracy są następujące:

Niezbędne

  • książeczka sanepid lub gotowość do jej wyrobienia
  • komunikatywna znajomość j. polskiego
  • dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu

Pożądane

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Mile widziane

  • orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu lekkim lub umiarkowanym

Wybranym kandydatom zaproponujemy następujące warunki:

  • Długoterminowa współpraca (zlecenie / umowa o pracę)
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji (od 1800 zł netto/mc)
  • Dla pracowników z Ukrainy wsparcie w sprawach wizowych i kwaterunkowych

Osoby zainteresowane współpracą z nami prosimy o kontakt pod numerem telefonu +48 887 092 907 lub przesłanie swojego zgłoszenia za pomocą formularza aplikacyjnego dostępnego na naszej stronie. Rekrutacja jest prowadzona w trybie ciągłym aż do odwołania.

Envistar.biz Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami. Nadesłane oferty nie podlegają zwrotowi. Po zakończonym procesie rekrutacji są niszczone, o ile kandydat nie wyda innej dyspozycji. Kandydaci zobowiązani są zamieścić na nadsyłanych ofertach następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Envistar.biz Sp. z o.o. z siedziba w Warszawie ul. 1 Sierpnia 36B, 02-134 Warszawa, moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji.”
Envistar.biz Sp. z o.o. z siedziba w Warszawie ul. 1 Sierpnia 36B, 02-134 Warszawa, jako administrator danych osobowych, informują Pana/ Panią, iż: (1) podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu realizacji procesu rekrutacji, (2) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, (3) podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, (4) dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny dla potrzeb procesu rekrutacji. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
praca pomoc kuchenna