Dla pracownika

Oferty pracy

Operator podnośnika widłowego

Łódź Data dodania: 17.01.2019

Skontaktuj się z nami jak Ci wygodniej

Opis stanowiska pracy

Praca w Łodzi! Envistar.Biz posiada wolne miejsca pracy na stanowisku „Operator podnośnika widłowego„. Wymagana jest umiejętność obsługi obu rodzajów widłaków (spalinowy, elektryczny). Nie jest wymagana umiejętność obsługi wysokiego składowania. Praca w trybie dwuzmianowym w centrum Łodzi. Oferta jest adresowana do osób niepełnosprawnych. Zatrudnione osoby mogą liczyć długoterminową na umowę o pracę (pełny etat) oraz wynagrodzenie podstawowe 2500 zł brutto powiększone o premie okresowe za wydajność i frekwencję.

Wymagania na powyższym stanowisku pracy są następujące:

Niezbędne

  • Umiejętność sterowania podnośnikiem widłowym (uprawnienia lub gotowość ich uzyskania)
  • Orzeczenie o niepełnosprawności, mile widziane umiarkowane lub znaczne

Pożądane

  • Dobra organizacja pracy i rzetelność

Wybranym kandydatom zaproponujemy następujące warunki:

  • Długoterminowa umowa o pracę, pełny etat
  • Wynagrodzenie 2500 zł brutto oraz premie okresowe
  • Możliwość korzystania ze wsparcia socjalnego firmy (rehabilitacja zdrowotna)

Osoby zainteresowane pracą prosimy o kontakt pod numerem telefonu 887 092 915 lub przesyłanie swoich ofert pracy za pomocą formularza kontaktowego na naszej stronie internetowej. Rekrutacja jest prowadzona w trybie ciągłym do odwołania.

Envistar.biz Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami. Nadesłane oferty nie podlegają zwrotowi. Po zakończonym procesie rekrutacji są niszczone, o ile kandydat nie wyda innej dyspozycji. Kandydaci zobowiązani są zamieścić na nadsyłanych ofertach następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Envistar.biz Sp. z o.o. z siedziba w Warszawie ul. 1 Sierpnia 36B, 02-134 Warszawa, moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji.”
Envistar.biz Sp. z o.o. z siedziba w Warszawie ul. 1 Sierpnia 36B, 02-134 Warszawa, jako administrator danych osobowych, informują Pana/ Panią, iż: (1) podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu realizacji procesu rekrutacji, (2) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, (3) podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, (4) dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny dla potrzeb procesu rekrutacji. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;