Dla pracownika

Oferty pracy

Fizjoterapeuta

Łomża Data dodania: 05.08.2019

Skontaktuj się z nami jak Ci wygodniej

Opis stanowiska pracy

Do naszego zakładu w m. Łomża poszukujemy osoby zainteresowanej podjęciem stałego zatrudnienia w niepełnym wymiarze czasu pracy jako zakładowy fizjoterapeuta. Zadaniem wybranej osoby będzie sprawowanie stałej opieki nad personelem zakładu (osobami z niepełnosprawnościami), prowadzenie ćwiczeń grupowych, a także prowadzenie sprawozdawczości w zakresie prowadzonych zajęć indywidualnych i grupowych. Wynagrodzenie zatrudnionej osoby będzie uzależnione od jej kwalifikacji oraz ustalonego wymiaru czasu pracy.

Wymagania na powyższym stanowisku pracy są następujące:

Niezbędne

  • Wykształcenie kierunkowe i uprawnienia do wykonywania zawodu fizjoterapeuty
  • Obsługa komputera (aplikacje biurowe)

Pożądane

  • Doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawymi

Wybranym kandydatom zaproponujemy następujące warunki:

  • Umowa o pracę w niepełnym wymiarze czasu pracy
  • Możliwość pracy w komfortowych warunkach, w ramach zgranego zespołu ludzi
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego (szkolenia kierunkowe)

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 887 092 991 lub o przesłanie oferty pracy na adres praca@envistar.pl. Rekrutacja jest prowadzona w trybie ciągłym aż do odwołania.

Envistar.biz Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami. Nadesłane oferty nie podlegają zwrotowi. Po zakończonym procesie rekrutacji są niszczone, o ile kandydat nie wyda innej dyspozycji. Kandydaci zobowiązani są zamieścić na nadsyłanych ofertach następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Envistar.biz Sp. z o.o. z siedziba w Warszawie ul. 1 Sierpnia 36B, 02-134 Warszawa, moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji.”
Envistar.biz Sp. z o.o. z siedziba w Warszawie ul. 1 Sierpnia 36B, 02-134 Warszawa, jako administrator danych osobowych, informują Pana/ Panią, iż: (1) podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu realizacji procesu rekrutacji, (2) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, (3) podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, (4) dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny dla potrzeb procesu rekrutacji. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;