Dla pracownika

Zasady aplikowania

Jak możesz zacząć dla nas pracować?

Z niewolnika nie ma pracownika…

Jedno z ulubionych powiedzeń w Envistar brzmi: „z niewolnika nie ma pracownika”. Często na rozmowy rekrutacyjne stawiają się do nas osoby, które tak na prawdę nie szukają pracy. Przychodzą, bo muszą. Bo urząd kazał, bo żona kazała, bo nuda… i wiele innych przyczyn. Bądźmy szczerzy. Jeśli i Twoje nastawienie jest takie, to najlepiej oszczędźmy sobie nawet rozmowy rekrutacyjnej. Szanujmy wzajemnie swój czas.

Jeśli jednak chcesz pracować, to droga do naszej współpracy stoi przed Tobą otworem. Dla nas takie chęci to już bardzo dużo.  Na dalszym etapie spróbujemy dopasować do Twoich możliwości i oczekiwań możliwe miejsce pracy i zakres obowiązków. Zatem, jeśli chcesz pracować, przechodzimy do etapu drugiego…

Zaprezentuj się jak najlepiej, ale nie opowiadaj bajek. Envistar oferuje zatrudnienie dla szerokiego spektrum osób. Od najprostszych prac fizycznych po etaty na najwyższych szczeblach zarządzania. Tak samo naturalny jest dla nas kandydat do pracy nie potrafiący sformułować pisemnie choćby podstawowego życiorysu, jak i osoba biegle władająca wieloma językami, perfekcyjnie obsługująca komputery czy zarządzająca wielkimi zespołami ludzkimi. Najważniejsze jest, aby nie próbować „sprzedawać się” jako osoba, którą nie jesteś. Nawet, jeśli uda się Tobie zauroczyć naszych rekruterów, to i tak rozczarowanie nadejdzie szybko. Już po 1-2 miesiącach będziemy wiedzieli, że to jednak praca nie dla Ciebie. Dlatego lepiej od razu określić realne możliwości współpracy i dopasować do Twoich możliwości ofertę zatrudnienia. Twoje zadowolenie, i nasz sukces…

Od kandydatów do pracy standardowo wymagamy:

  1. życiorysu i / lub wypełnionego kwestionariusza aplikacyjnego (kwestionariusz ten można również wypełnić w naszym biurze z pomocą rekrutera)
  2. deklaracji w zakresie stopnia i rodzaju niepełnosprawności (dotyczy osób niepełnosprawnych)
  3. ustalenia zakresu, miejsca i warunków wykonywanej pracy (unikanie pracy w warunkach niesprzyjających pracownikowi)
  4. określenia oczekiwań finansowych

Poznaj naszą kulturę organizacyjną i system wartości. Envistar to firma nowej generacji. Nie jesteśmy typowym przedsiębiorstwem mającym na celu wyłącznie jak największe zyski dla właścicieli. Funkcjonujemy w taki sposób, by korzyści z naszej działalności odnosili także nasi pracownicy oraz nasze otoczenie. To dlatego mówimy o sobie „Social Impact Enterprise„. czyli firma oddziałująca pozytywnie na swoje otoczenie(nie powstało jeszcze polskie odpowiednik dla tej innowacyjnej formuły prowadzenia biznesu). Takiego samego nastawienia wymagamy od naszych pracowników. Rozumiemy, że na koniec dnia liczy się to, ile pieniędzy mamy w kieszeni. Ale chcemy też, aby personel Envistar składał się z osób uczciwych, kulturalnych, otwartych na współpracę z innymi ludźmi, chętnych pomagać. Nie tolerujemy cwaniactwa, chamstwa, fanatyzmu i agresji.