Dla biznesu

Poznaj Envistar

Firma Envistar – Social Impact Enterprise

Pod szyldem Envistar.Biz kryje się grupa przedsiębiorstw o strukturze konsorcjalnej, które od 2009 roku dostarczają klientom wysokiej jakości rozwiązania powszechnie znane jako outsourcing procesów. Naszą specjalnością jest usługa zatrudnienia zewnętrznego, polegająca na dostarczaniu kontrahentom dodatkowych zasobów odpowiednio wykwalifikowanej siły roboczej. Personel Envistar wykonuje powierzone mu czynności ramię w ramię z pracownikami etatowymi naszych klientów, zaś na naszej głowie pozostają wszelkie kwestie kadrowe, płacowe i administracyjne. Z punktu widzenia formalnego korzystanie z usługi zatrudnienia zewnętrznego jest tak proste jak współpraca z firmami  telekomunikacyjnymi: korzystasz – płacisz fakturę – zapominasz.

Envistar to doświadczenie w realizacji różnych zleceń outsourcingowych, które pozwala nam dopasować się do najbardziej nawet nietypowych potrzeb klientów. Nie stanowi żadnego problemu podstawienie do dyspozycji kontrahenta floty samochodów, wynajęcie biura czy wykonywanie we własnym zakresie określonych procesów produkcyjnych (np. kompletacja i pakowanie, sortowanie, obsługa maszyn przemysłowych).

Envistar to firma biorąca pełną odpowiedzialność za swoje działania. Jej właściciele są zarazem zarządem i osobiście odpowiadają za osiąganie postawionych nam celów. Dzięki temu każdy klient może liczyć na dużą elastyczność w procesie negocjacji warunków kontraktu oraz późniejszej współpracy. Biurokracja to nie jest nasza specjalność.

Envistar to firma dynamicznie się rozwijająca. Nasze przedstawicielstwa obejmujące zasięgiem cały kraj. Nasi mobilni opiekunowie klienta mogą jednak już dotrzeć z usługami Envistar do najdalszych zakątków Polski. Wszędzie tam, gdzie potrzebne są dobre ręce do pracy.

Envistar to w końcu firma odpowiedzialna społecznie, i dbająca o swój personel. Nie spotkasz u nas „umów śmieciowych”, a personel może liczyć na rozbudowany pakiet socjalny. Zatrudniamy osoby niepełnosprawne i wspieramy różne inicjatywy społeczne. Wolimy, by zapamiętywano nas jako firmę porządną, a nie bogacącą się na wyzysku innych.