Dla biznesu

Praca tymczasowa

Zatrudnienie tymczasowe

Envistar posiada status agencji zatrudnienia, dzięki czemu możemy zapewniać naszym klientom pracowników tymczasowych. Odbywa się to z pełnym poszanowaniem regulacji zawartych w Ustawie z dnia 09.07.2003 o zatrudnianiu pracowników tymczasowych.

Nasza oferta jest skierowana do wszystkich przedsiębiorców zainteresowanych szybkim zwiększeniem dostępnych zasobów siły roboczej, a jednocześnie nie chcących wiązać się długoterminowymi kontraktami z personelem. To doskonałe rozwiązanie dla firm działających w branżach o dużych wahaniach sezonowych produkcji / sprzedaży, realizujących unikalne projekty wymagające dodatkowych pracowników, jak i podmiotów chcących „przetestować” personel przed zaoferowaniem mu stałego zatrudnienia (zatrudnienie tymczasowe pełni w tym ostatnim przypadku funkcję „wypróbuj i zatrudnij”). Naszą zaletą jest pełna elastyczność w zakresie kształtowania oferty dla klientów. Obejmuje ona zarówno wymagania stawiane personelowi (od prostych prac fizycznych po pracowników biurowych czy obsługę sprzedaży), długość kontraktu (od 1 tygodnia do 18 miesięcy – podmioty zainteresowane zatrudnieniem ponad 18 miesięcy zachęcamy do skorzystania z naszej usługi zatrudnienia zewnętrznego) czy liczbę pracowników (od 1 osoby).

Jak to działa?

Pół żartem, pół serio odpowiadamy, że najlepszą metodą na bliższe poznanie naszej oferty jest wykonanie telefonu (226296519) lub wysłanie zapytania mailem (biuro@envistar.pl). Przechodząc zaś do szczegółów naszej oferty wyjaśniamy, że usługa zatrudnienia tymczasowego może być realizowana na dwa sposoby. Wariant pierwszy to kontrakt skupiający się na zapewnieniu naszemu klientowi dobrze dopasowanego personelu, spełniającego określone wymagania. Wariant drugi natomiast to kontrakt mający na celu wykonanie przez personel Envistar określonych zadań, przy czym nasz klient w minimalnym stopniu ingeruje w dobór personelu, a jedynie oczekuje korzystnego dla siebie rezultaty naszej pracy. Pierwsza z opcji jest dedykowana dla przedsiębiorstw poszukujących pracowników na stanowiska wymagające określonych, wyższych kwalifikacji, zaś druga to najlepsze rozwiązanie w przypadku zapotrzebowania na pracowników fizycznych czy gospodarczych (niższy poziom kwalifikacji).

Każdy z naszych klientów może korzystać ze wsparcia dedykowanego Opiekuna Klienta – naszego przedstawiciela, którego zadaniem jest dbanie o jak najlepszą realizację kontraktu, w tym kontakty bieżące, dobór personelu oraz późniejsze prowadzenie wszelkich spraw związanych z pracownikami tymczasowymi. W przypadku zleceń dotyczących więcej niż 40 pracowników dopuszczamy możliwość, by nasz Opiekun Klienta był do Państwa wyłącznej dyspozycji, w tym, jeśli jest takie życzenie, stale przebywał na terenie Państwa przedsiębiorstwa.

Innym ciekawym elementem naszej oferty jest możliwość skorzystania z dodatkowych elementów wspierających skuteczną realizację kontraktu: dowozu pracowników tymczasowych do miejsca pracy, zapewnienia im odpowiedniej odzieży roboczej, czy nawet wyposażenia ich w odpowiednie narzędzia pracy. Dopuszczamy także przyjmowanie zleceń na stanowiska pracy w ruchu ciągłym (praca trzyzmianowa). Jedyne, ustawowe, ograniczenie naszej oferty to niemożność realizacji kontraktów dotyczących pracy w ciężkich warunkach (tu ponownie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zatrudnienia zewnętrznego).

Podsumowanie – proces świadczenia usługi zatrudnienia tymczasowego

praca tymczasowa schemat

W przypadku zainteresowania naszą ofertą w zakresie zatrudnienia zewnętrznego prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem:

Edyta Brzostek, tel. 531 092 995, mail. e.brzostek@envistar.biz